Komerčné klimatizácie

V prípade záujmu o niektorú z nižšie ponúkaných klimatizačných možností nás neváhajte kontaktovať

ACOND DC Inverterové komerčné klimatizácie pre náročnejšie aplikácie, väčšie kancelárie, komerčné priestory, serverovne, výrobné a montážne priestory.

Komerčné klimatizácie ACOND DC Inverter umožňujú aplikáciu väčších výkonov, väčších dĺžok a prevýšenie prepojovacieho potrubia.

Vynikajúci pomer cena / výkon pri zachovaní špičkovej kvality, energetická účinnosť A.

  • AUE – Podstropný split systém, DC Inverter, možnosť ovládania bezdrôtovým aj káblovým diaľkovým ovládačom. Jednoduchá montáž a servis.
  • ACD – Kazetový split systém, DC Inverter, možnosť ovládania bezdrôtovým aj káblovým diaľkovým ovládačom. Integrované čerpadlo kondenzátu, štvor-cestná kazetová jednotka.
  • ATB – Kanálový split systém, DC Inverter, možnosť ovládania káblovým diaľkovým ovládačom. Možnosť napojenia na vzduchotecnické potrubie s rozvodom studeného vzduchu pre komfortnú reguláciu teploty v miestnosti.
  • AOU – Samostatné DC Inverter kondenzačné jednotky, ekologické chladivo R410A, široké použitie.
  • ACOND MDV sú určené pre veľké budovy, kde sa najviac uplatnia výhody centrálneho systému s možnosťou centrálneho ovládania. ACOND MDV sa vyznačujú veľkou flexibilitou kombinácií a modulovým usporiadaním.
  • MDV systémy umožňujú úspornú prevádzku, nízku spotrebu energie, minimálny inštalačný priestor, zníženie nákladov na prepojovacie rozvody.
  • ACOND MDV ponúka pokročilú technológiu troj rúrkovej inštalácie, ktorá umožní chladenie a kúrenie súčasne v jednom systéme, z toho vyplývajúce zvýšenie účinnosti systému.
  • VRF klimatizačný systém ADOND MDV je možné prevádzkovať a riadiť s nadradenými systémami MaR s protokolmi pre vyššie riadenie budov typu BACnet, LonWorks, ModBus, Ethernet a ďalšie.
  • ACOND MDV sú VRF Systémy – systémy s variabilným prúdením chladiva, využívajú výhody invertorového riadenia a digitálneho riadiaceho systému najnovšej generácie. Kombinácie týchto technológií znižujú prevádzkové náklady, znižujú hlučnosť a zvyšujú prevádzkový komfort. Táto technológia umožňuje veľkú flexibilitu v dĺžkach prepojenia.

Radi s vami prediskutujeme váš komerčný projekt

Dohodnite si bezplatnú obhliadku

Dajte si klimatizáciu namontovať odborníkom s najvyšším hodnotením zákazníkmi (5.0* Google, 5.0* Facebook recenzie).

Po vyplnení formulára si s vami dohodneme termín obhliadky, prediskutujeme vaše potreby a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie komerčnej klimatizácie pre vaše priestory.

Bezplatna cenova ponuka na klimatizaciu u vas

Žiadosť o bezplatnú obhliadku

Čo hovoria naši zákazníci

Recenzie spokojných majiteľov klimatizácií

Uz sa tešíme na leto. Klíma namontovaná, ďakujeme Marvor klima za návrh, realizáciu a skvelý prístup 👍
Spokojna majitelka klimatizacie
JANA L.
Majiteľka novej klimatizácie
Dobrá komunikácia, rýchlo sme našli termín, kvalitná robota za dobrú cenu. Určite odporúčam.
Spokojny majitel novej klimy
ĽUBOŠ B.
Majiteľ novej klimatizácie
Rýchle a ústretovú konanie tak pri objednavaní ako aj pri montazi, klíma funguje bezchybne. Odporúčam!
Spokojna majitelka klimatizacie
MARTINA Z.
Majiteľka novej klimatizácie